Piesakieties e-veikala auditam, lai atklātu savus ‘’vājos’’ punktus

Vairāk kā 200 auditu un konsultācijas šogad

Iegūstiet savu auditu šeit

Bezmaksas tikai rezervējot konsultāciju | Atsevišķi 197 EUR par e-veikala auditu

Kam e-veikala audits ir paredzēts?

E-komercijas audits ir piemērots ikvienam uzņēmuma īpašniekam, kas vēlas uzlabot sava e-veikala darbību, palielināt pārdošanas apjumu un uzlabot klientu pieredzi.

 • Jauniem e-komercijas veikaliem

  Ja esat tikko sācis savu darbību e-komercijā, audits jums palīdzēs izstrādāt efektīvu un optimizētu e-veikalu, kas pārvērš apmeklētājus par pircējiem.

 • E-komercijas veikaliem ar esošu klientu bāzi

  Audits Jums palīdzēs saprast e-veikala vājos punktus, kā uzlabot pirkumu daudzumu un samazināt pamestos grozus.

 • Uzņēmējiem, kas vēlas palielināt pārdošanas apjomu

  Ja vēlaties palielināt e-veikala pārdošanu, audits jums palīdzēs optimizēt e-veikalu un palielināt tā spējas pārdot.

Vai jūsu e-komercijas veikala ir efektīvs?

Bezmaksas e-komercijas veikala audits ir lieliski piemērots jebkuram uzņēmējam, kurš vēlas uzlabot sava e-veikala darbību un palielināt pārdošanas apjomu. Iegūstiet vērtīgus ieskatus un stratēģijas, kas palīdzēs jums izveidot ienesīgu e-veikalu.

 • Ja Jūs šobrīd

  Satraucaties par problēmām ar e-veikala izsrakstīšanās un pasūtījuma noformēšanas procesā, e-veikala audits palīdzēs noteikt tehniskas problēmas, kuru dēļ apemkletāji pamet grozu.

  Cenšaties piesaistīt lielāku apmeklētāju plūsmu, e-komercijas audits sniegs ieskatu, kā uzlabot jūsu e-veikala SEO un piesaistīt lielāku apmeklētāju plūsmu bezmaksas.

  Iegūstat zemus rezulātus no reklāmām, e-komercijas audits liks padomāt par e-veikala dizainu, navigāciju un lietotāja pieredzi, lai noteiktu jomas, kurās ir nepieciešami uzlabojumi, lai palielinātu ieguvumu no reklāmām.

  Saskaraties ar grūtībām pārvaldīt produktu pieejamību un noliktavas kārtibu, e-komercijas audits sniegs ieskatu par to, kā racionalizēt jūsu darbības un uzlabot vispārējo efektivitāti.

 • Pēc audita

  Jūs zināt konkrētus uzlabojumus, kas nepieciešami, lai uzlabot un atjaunotu e-veikalu, palielinātu apmeklētaju plūsmu un ieguvumus no reklāmām.

  Audits parādīs, vai jums ir nepieciešams optimizēt e-veikalu, uzlabot veikala struktūru un navigāciju vai nodrošināt vairāk norēķinu un piegādes opciju, lai palielinātu pirkumu skaitu.

  Mēs sniegsim jums ieteikumus, kas palīdzēs optimizēt jūsu e-veikala veiktspēju, piemēram, kā uzlabot lapas ātrumu, samazināt pamestos grozus, iegūt atkārtotus pirkumus un palielināt pārdošanas apjomu.

  E-komercijas audits jums sniegs ne tikai ieskatu, kuras jomas no e-veikala būtu nepieciešams uzlabot, bet arī kā to izdarīt. Iegūsiet prakstiskas metodēs, kas ir palīdzējušas citiem.

Kāpēc jums ir nepieciešams e-komercijas audits?

 • E-veikala vadīšana var būt izaicinošs uzdevums, bieži vien ir grūti noteikt jomas, kurās jāveic uzlabojumi, vai atrast laiku to veikšanai. Audits ir būtisks riks e-komercijas uzņēmējiem, kuri vēlas labāk izprast sava veikala darbību un potenciālu.

 • Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palielināt apmeklētāju plūsmu, ieguvumu no reklāmām vai vispārējo klientu pieredzi, e-komercijas audits sniegs jums praktisku ieskatu, ko varat izmantot, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

 • Mūsdienu ļoti konkurētspējīgajā e-komercijas vidē ir svarīgi būt priekšā konkurentiem un nepārtraukti optimizēt veikalu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti. E-komercijas veikala audits ir pirmais solis ceļā uz šī mērķa sasniegšanu.

Ko jūs vēl gaidāt?

Ir laiks analizēt jūsu e-komercijas veikalu un saņemt visu nepieciešamo informāciju vēlamo rezulātu sasniegšanai.

Saņemiet bezmaksas auditu

Pieejams, tikai rezervējot 45 minūšu konsultāciju